עיצוב. קבוצה יוצרת

בסביבה הירוקה של עמק הירדן העוטף את הכינרת, בקיבוץ שער הגולן, יושבת קבוצת מעצבים ומביאה לכם פתרונות עיצוב יצירתיים וחדשניים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. תדמית חברה, עבודות לדפוס, אתרי אינטרנט, מצגות מולטימדיה עסקיות ועוד ועוד.

עיצוב. קבוצה יוצרת נוסדה ב-1989. הסטודיו החל את דרכו בעיקר בהפקת אירועי ענק, עצרות וכנסים. עם הזמן, תחום העיצוב הגרפי, על כל גווניו, הפך להיות תחום עיסוקו העיקרי של הסטודיו. בשלהי שנות ה-90 נכנס הסטודיו גם לעולם הדינאמי של האינטרנט והמולטימדיה.

כיום הסטודיו מעצב ובונה אתרי אינטרנט מתקדמים וחדשניים ומצגות פלאש מתוחכמות באיכות גבוהה. הסטודיו מאופיין בקו נקי, מעודכן ורענן שניכר בפתרונות העיצוב שהוא מציע ללקוחותיו וזאת תוך כדי הקפדה על חוקי העיצוב הגרפי. אנו מרגישים שיש תמיד משהו חדש להמציא וליצור ונקדם בברכה כל אתגר חדש!

פתרונות עיצוב
מניפת העיצובים שהסטודיו מציע, רחבה ומגוונת:
גיבוש תדמית חברה, לוגויים, פולדרים, ברושורים ופליירים, דפי מוצר וקטלוגים טכניים מורכבים. בתחום הפרסום הסטודיו מעצב ומפיק כרזות, רול-אפ, יריעות פרסום למשאיות ועוד. כל זאת בנלווה לשירותי קופירייטינג וגיבוש קונספט שיווקי לעסק. הסטודיו גם מתמחה בעריכה, עיצוב והפקה של ספרי זיכרון והנצחה ובהפקת קטלוגי אמנות. בנוסף מוצעים פתרונות עיצוב בתחומים אחרים: תפאורות וגב במה, שילוט חוץ ופנים, אינסרטים לדיסקים, אריזות ופרטי דפוס מורכבים.

בתחום המולטימדיה תמצאו עיצוב ופיתוח מצגות אינטראקטיביות, עיצוב ממשקי משתמש, סרטוני פלאש ואנימציות, הדמיות וגרפים. הסטודיו משתף פעולה עם עורכי וידאו, מעצבי קול ומתכנתים מן השורה הראשונה.

פתרונות אינטרנט
פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט הנם גולת הכותרת של עיצוב. קבוצה יוצרת. אצלנו מדובר באתרים מנצחים המשלבים עיצוב מוקפד המותאם לצרכי הלקוח, תכנות מתקדם ומערכת ניהול מודולארית המאפשרת ללקוח לנהל את תוכן האתר בצורה פשוטה וידידותית וללא צורך בידע מוקדם!. אתרים "תפורים ללקוח" מאפשרים לבנות אתר עם מודולים (רכיבים) לניהול דפים שונים באתר או לניהול האתר כולו. בעזרת דפדפן האינטרנט, דרך ממשק נוח, תוכלו לנהל את אתרכם, לשנות טקסטים, להעלות תמונות, לנהל הרשאות משתמשים ועוד ועוד.

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...